Anasayfa
Hakkında
Bilimsel Kurul
Bilimsel Danışma Kurulu
Düzenleme ve Yürütme Kurulu
Davetli Konuşmacılar
Sempozyum Programı
Duyurular
Bildiri Konuları
Bildiri Kuralları
Konferans Kayıt
Bildiri Kayıt
Önemli Tarihler
Kayıt Ücretleri
Destekleyen Kurum ve Kuruluşlar
İletişim ve Ulaşım

Davetli Konuşmacılar

Ayşe Arman (CV)

1969 yılında Kdz. Ereğli de doğan Ayşe Rodopman ARMAN ilk ve orta öğretimini Ted Kolejinde tamamlamıştır. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesini (İngilizce) (1992) bitirdikten sonra uzmanlık eğitimini de, Marmara Üniversitesi Çocuk Ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim dalında almıştır(1997).
CV için tıklayın.

Berna Arda (CV)

Gaziantep’ te doğan Arda, ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı. 1981- 1987 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tıp öğrenimi gördü. Aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavı’ nda bu fakültenin Deontoloji Anabilim Dalı’ na girmeye hak kazandı.
CV için tıklayın.

Kaan Kora (CV)

1990 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1991-1996 yılları arasında İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı.
CV için tıklayın.

Kerim Münir (CV)

Kerim Munir, M.D., MPH, D.Sc. is Director of Psychiatry in the University Center of of Excellence in Developmental Disabilities in the Division of Developmental Medicine at Boston Children’s Hospital and Holmes Society Fellow in Global Health, Harvard Medical School.
CV için tıklayın.

Kültegin Ögel (CV)

Prof. Dr. Kültegin Ögel, 1964 Ankara doğumlu. İlk ve orta öğretimini TED Ankara Kolejinde, üniversite eğitimini ise Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinde yaptı. 1992 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde psikiyatri uzmanı oldu.
CV için tıklayın.

Kürşat Çağıltay (CV)

Journal Papers
A.1 Wolcott,P., Çağıltay,K., Telecommunications, Liberalization, and the Growth of the Internet in Turkey."The Information Society", 17, (2000), p.133-141.
CV için tıklayın.

Meltem Kora (CV)

Dr. Meltem Kora, çocuk ve ergen psikiyatrisi uzmanıdır. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve 1998 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.
CV için tıklayın.

Renate Schepker (CV)

Medical University of Hanover, Germany till 1977, training in CAP in different facilities till 1997, Professor University of Essen, 2003, Professor, University of Ulm 2005
CV için tıklayın.

Yankı Yazgan (CV)

Çocuk/genç ve erişkin psikiyatrisi alanında serbest uzman hekim olarak çalışmaktadır. Akademik kariyerini 1995’ten bu yana Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Profesör ve Yale Child Study Center’da öğretim görevlisi olarak sürdürmüştür.
CV için tıklayın.

 
 
Copyright © 2010 Sitenin Tüm Haklari Psikolojik Rehabilitasyon ve Egitim Programlari Dernegi’ne aittir.